محل تبلیغات شما

پس از دوازده سال اجرای نمایش فاسق» پینتر که در پایان نامه دانشگاه ام داشتم، دگر بار با همسرم فاطمه میرزایی و همایون همیشه در صحنه، در کافه دمنوش یک صحنه از این نمایشنامه جاودان را برای حاضرین خوانش کردیم، با سپاس فراوان از #علیرضامیرخورسندی  بابت ایجاد این فضای فرهنگی در کافه دمنوش، امید اتفاقات هنری بهتری را در این مکان شاهد باشیم، 
فاسق قصه ریچارد و سارا زن و شوهری است که می بینیم براحتی هر کدام در قبال دیگری خیانت می کنند، اما در اواسط نمایش متوجه میشویم مردی که فاسق سارا است و در نبود ریچارد به خانه اش می آید همان ریچاد است که لباس هایش را عوض کرده و با ظاهری دیگر با سارا ارتباط دارد، و زن ای که ریچارد از او در مقابل سارا تعریف و تمجید می کند همان، سارا است که خود را با آرایشی جدید، چون ن می آرایدو فاسق داستان خانواده های مدرن دهه هشتاد اروپا است، اما با این تفاوت که این زوج از زندگی مدرن و روزمرگی کلافه شده اند و برای تنوع بخشیدن به زندگی شویی خود بازی جدیدی شروع می کنند و هر کدام نقش معشوقه دیگری را بازی می کند در حالیکه در واقع هیچکدامشان نه به دیگری خیانت می کند و زندگیشان نیز بسیار عاشقانه است اگر تاکنون این نمایشنامه را نخوانده اید و یا اجرایی ازش ندیده اید، پیشنهاد می کنم فرصت را ازدست ندهید، البته به همکاران عزیزم پیشنهاد می کنم در صورت تمایل می توانند این نمایش را برای فیلمنامه آماده کنند، قطعن این قصه برای فیلم نیز می تواند  مناسب باشد 
#محمدامین 
#فاسق 

ایزوگام امین در لنگرود 09197032295

نمایشنامه فاسق در کافه دمنوش لنگرودتوسط محمد امین خوانش شد

نصب ایزوگام امین در گیلان 09197032295

سارا ,کافه ,نمایشنامه ,فاسق ,نمایش ,کند ,در کافه ,می کند ,است که ,کافه دمنوش ,می کنم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اندیشه های نو در آموزش و یادگیری